OBT - Oyun Başlasın Türkiye Nedir?

Türkiye’nin Oyun ve Espor festivali OBT – Oyun Başlasın Türkiye, birbirinden farklı oyunların, oyuncular ile buluştuğu ücretsiz offline oyun ve espor etkinliği ve aynı zamanda online oyun ve espor turnuva platformudur.

Offline etkinliklerimiz, Türkiye’nin farklı şehirlerinde yapılmakta, her seferinde farklı influencerlar, oyunlar ve etkinliklerle katılımcıların beğenisine sunulmaktadır. Detaylı takvimi OBT’nin web sayfasından ve sosyal mecralarındaki duyurulardan takip edebilirsiniz.

Online turnuvalarımız ise her hafta düzenli olarak yapılmaktadır. Ücretsiz Mini Online Ödüllü Turnuvalar, Ücretsiz Büyük Online Turnuvalar, Her Oyuna Özel Sıralamalar, Sıralamaya Özel Ödüller online dünyamızda sizleri bekliyor olacak.

OBT Offline Etkinliklerimiz Nerede?

OBT – OYUN BAŞLASIN TÜRKİYE olarak her yeni offline etkinliğimiz, farklı bir ilde ve bölgede olacak. Oyun Başlasın Türkiye Oyun ve Espor Festivali OBT’yi web sitesinden ve sosyal mecralarından takip ederek etkinliklerin yeri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Amacımız tüm offline etkinliklerimiz ile Türkiye’yi gezerek gençlere ücretsiz oyunu ve esporu sunmaktır.

OBT Online veya Offline Etkinlik ve Turnuvalarına Katılım Ücretli Mi?

OBT, Oyun Başlasın Türkiye’de tüm içerikler ve katılım offline etkinlik ya da online turnuvalarımız olsun, her zaman ücretsiz olacaktır. Fakat turnuvalara katılmak için sitede yer alan formların eksiksiz doldurulması gerekiyor. OBT’de yapılacak online ve offline oyun turnuvaları ile ilgili olan duyuruları dikkatle takip ederek hangi oyun turnuvasına başvuracağınızı öğrenebilirsiniz.


Online turnuvalarımız ve tüm detayları platformumuz üzerinden yönetilecektir.


Offline etkinliklerimizde alana geldiğinizde, hangi turnuva serisinde yer aldığınız kontrol ederek, turnuvanın saatine uygun şekilde alanda vakit geçirebilirsiniz. Giriş, etkinlikler, turnuva izlemek, influencerlarla vakit geçirmek hiçbir şekilde ücretli değildir.

OBT'de Neler Var?

OBT’nin odak noktası eğlence ve espor!

Online Turnuvalarımız;

  • Ücretsiz Mini Online Ödüllü Turnuvalar
  • Ücretsiz Büyük Online Turnuvalar
  • Ücretsiz Offline OBT Etkinlikleri
  • Her Oyuna Özel Sıralamalar
  • Sıralamaya Özel Ödüller

Offline Etkinlik ve Turnuvalarımız
Turnuvalarla gün boyu keyifli vakit geçirerek muhteşem ödüller kazanabilirsiniz. Ayrıca gün boyu OBT’ye katılacak influencerlarla söyleşileri izleyebilir, imza saatlerinde onlarla fotoğraf çektirip imza alabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra bazı OBT’lerde oyun ve espor üzerine seminerler yapılacak. Duyurulardan bu seminerlerin içeriği hakkında bilgi alarak ücretsiz şekilde katılabilirsiniz. Ayrıca sponsor markaların alan içerisinde yapacağı aktivitelerde yararlanabilirsiniz. OBT tüm gün boyunca sürecek turnuva ve etkinliklerle keyifli bir gün vaat ediyor!