OBT Nedir?

Türkiye’nin oyun ve espor festivali OBT – Oyun Başlasın Türkiye, birbirinden farklı oyunların, oyuncular ile buluştuğu ücretsiz oyun ve espor etkinlikleridir. Türkiye’nin farklı şehirlerinde yapılması planlanan etkinlikler, her seferinde farklı influencerlar, oyunlar ve etkinliklerle katılımcıların beğenisine sunulacak. Detaylı takvimi OBT’nin web sayfasından ve sosyal mecralarındaki duyurulardan takip edebilirsiniz.

OBT Nerede?

OBT – OYUN BAŞLASIN TÜRKİYE olarak her yeni etkinliğimiz, farklı bir ilde ve bölgede olacak. Oyun Başlasın Türkiye Oyun ve Espor Festivali OBT’yi web sitesinden ve sosyal mecralarından takip ederek sonraki etkinliklerin yeri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Amacımız tüm Türkiye’yi gezerek gençlere ücretsiz oyunu ve esporu sunmaktır.

OBT'ye Katılım Ücretli Mi?

OBT, Oyun Başlasın Türkiye’de tüm içerikler ve katılım ücretsiz olacaktır. Fakat turnuvalara katılmak için sitede yer alan formun eksiksiz doldurulması gerekiyor. OBT’de yapılacak oyun turnuvaları ile ilgili olan duyuruları dikkatle takip ederek hangi oyun turnuvasına başvuracağınızı öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte alana geldiğinizde, hangi turnuva serisinde yer aldığınız kontrol ederek, turnuvanın saatine uygun şekilde alanda vakit geçirebilirsiniz. Giriş, etkinlikler, turnuva izlemek, influencerlarla vakit geçirmek hiçbir şekilde ücretli değildir.

OBT'de Neler Var?

OBT’nin odak noktası eğlence ve espor! Turnuvalarla gün boyu keyifli vakit geçirerek muhteşem ödüller kazanabilirsiniz. Ayrıca gün boyu OBT’ye katılacak influencerlarla söyleşileri izleyebilir, imza saatlerinde onlarla birlikte fotoğraf çektirip imza alabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra bazı OBT’lerde oyun ve espor üzerine seminerler yapılacak. Duyurulardan bu seminerlerin içeriği hakkında bilgi alarak ücretsiz şekilde katılabilirsiniz. Ayrıca sponsor markaların alan içerisinde yapacağı aktivitelerde yararlanabilirsiniz. OBT tüm gün boyunca sürecek turnuva ve etkinliklerle keyifli bir gün vaat ediyor!