OBT NEDİR?

Türkiye’nin oyun ve espor festivali OBT – Oyun Başlasın Türkiye, birbirinden farklı oyunların, oyuncular ile buluştuğu ücretsiz oyun ve espor etkinlikleridir. Türkiye’nin farklı şehirlerinde yapılması planlanan etkinlikler, her seferinde farklı influencerlar, oyunlar ve etkinliklerle katılımcıların beğenisine sunulacak. ilk durağımız ise Ankara Atatürk Spor Salonu olacak. Birbirinden farklı influencerlar, oyun turnuvaları, ödüller, yarışmalar, workshoplar hem oyun severleri, hem ailelerini bir araya getirerek birlikte zaman geçirmelerini amaçlıyor. OBT her yaşa, kendini oyuncu olarak hisseden herkese hitap ediyor!

NERELERDE OLACAK?

OBT – OYUN BAŞLASIN TÜRKİYE olarak her yeni etkinliğimiz, farklı bir ilde ve bölgede olacak. İlki Ankara’da Ankara Büyükşehir Belediyesi ile yapılacak etkinliğin devamı için görüşmeler devam ediyor. Oyun Başlasın Türkiye Oyun ve Espor Festivali OBT’yi web sitesinden ve sosyal mecralarından takip ederek sonraki etkinliklerin yeri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Amacımız tüm Türkiye’yi gezerek gençlere ücretsiz oyunu ve esporu sunmaktır.

OBT ÜCRETSİZ

OBT, Oyun Başlasın Türkiye’de tüm içerikler ve katılım ücretsiz olacaktır. Fakat turnuvalara katılmak için sitede yer alan formun eksiksiz doldurulması gerekiyor. OBT’de yapılacak oyun turnuvaları ile ilgili olan duyuruları dikkatle takip ederek hangi oyun turnuvasına başvuracağınızı öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte alana geldiğinizde, hangi turnuva serisinde yer aldığınız kontrol ederek, turnuvanın saatine uygun şekilde alanda vakit geçirebilirsiniz. Giriş, etkinlikler, turnuva izlemek, influencerlarla vakit geçirmek hiçbir şekilde ücretli değildir.