OBT NEDİR?

Türkiye’nin Oyun ve Espor festivali OBT – Oyun Başlasın Türkiye, birbirinden farklı oyunların, oyuncular ile buluştuğu ücretsiz offline oyun ve espor etkinliği ve aynı zamanda online oyun ve espor turnuva platformudur.

Offline etkinliklerimiz, Türkiye’nin farklı şehirlerinde yapılmakta, her seferinde farklı influencerlar, oyunlar ve etkinliklerle katılımcıların beğenisine sunulmaktadır. Detaylı takvimi OBT’nin web sayfasından ve sosyal mecralarındaki duyurulardan takip edebilirsiniz.

Online turnuvalarımız ise her hafta düzenli olarak yapılmaktadır. Ücretsiz Mini Online Ödüllü Turnuvalar, Ücretsiz Büyük Online Turnuvalar, Her Oyuna Özel Sıralamalar, Sıralamaya Özel Ödüller online dünyamızda sizleri bekliyor olacak.

OBT nerelerde olacak - obt nedir online turnuva - ücretsiz online offline turnuva

OFFLINE ETKİNLİKLER NEREDE OLACAK?

OBT – OYUN BAŞLASIN TÜRKİYE olarak her yeni offline etkinliğimiz, farklı bir ilde ve bölgede olacak. Oyun Başlasın Türkiye Oyun ve Espor Festivali OBT’yi web sitesinden ve sosyal mecralarından takip ederek etkinliklerin yeri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Amacımız tüm offline etkinliklerimiz ile Türkiye’yi gezerek gençlere ücretsiz oyunu ve esporu sunmaktır.

OBT nerelerde olacak - obt nedir online turnuva - ücretsiz online offline turnuva

ONLINE ETKİNLİKLER

  • Ücretsiz Mini Online Ödüllü Turnuvalar
  • Ücretsiz Büyük Online Turnuvalar
  • Ücretsiz Offline OBT Etkinlikleri
  • Her Oyuna Özel Sıralamalar
  • Sıralamaya Özel Ödüller

 

obt nedir online turnuva

OBT ÜCRETSİZ

OBT, Oyun Başlasın Türkiye’de tüm içerikler ve katılım offline etkinlik ya da online turnuvalarımız olsun, her zaman ücretsiz olacaktır. Fakat turnuvalara katılmak için sitede yer alan formların eksiksiz doldurulması gerekiyor. OBT’de yapılacak online ve offline oyun turnuvaları ile ilgili olan duyuruları dikkatle takip ederek hangi oyun turnuvasına başvuracağınızı öğrenebilirsiniz.

Online turnuvalarımız ve tüm detayları platformumuz üzerinden yönetilecektir.

Offline etkinliklerimizde alana geldiğinizde, hangi turnuva serisinde yer aldığınız kontrol ederek, turnuvanın saatine uygun şekilde alanda vakit geçirebilirsiniz. Giriş, etkinlikler, turnuva izlemek, influencerlarla vakit geçirmek hiçbir şekilde ücretli değildir.

obt nedir online turnuva - ücretsiz online offline turnuva