OYUN TURNUVALARI

Türkiye’nin yeni oyun ve espor festivali OBT – Oyun Başlasın Türkiye, birbirinden farklı espor oyunlarını oyuncularla buluşturuyor. PUBG Mobile’dan Zula’ya, Mobile Legends’tan Call Of Duty’ye, birbirinden keyifli ve heyecanlı oyunlar OBT Oyun ve Espor Festivallerinde oyuncularla buluşuyor. Gün boyu devam eden turnuvalar, gün sonunda yapılacak gün finali ile en iyileri seçecek ve birbirinden özel hediyeler şampiyonlarla buluşacak.

AİLELER VE OYUNCULAR İÇİN SEMİNERLER

OBT sadece bir turnuva günü değil, aynı zamanda oyun ve esporun geleceği ile ilgili bilgilerin paylaşıldığı da bir gün. Çünkü OBT içerisinde, sektörün profesyonelleri bir araya gelerek hem oyunları hem de esporu tartışacak, aileler için bilgilendirici içerikler sunacak. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden akademisyenler, pedagoglar, diyet uzmanları, espor takım sahipleri ve profesyonel oyuncuların katılımıyla OBT Seminerleri hem eğitici hem de bilgilendirici olacak.

MİNİ ETKİNLİKLER

OBT Oyun ve Espor Festivali alanında hem sponsor firmaların stantları yer alacak hem de turnuva aralarında katılımcılar için özel etkinlikler düzenlenecek. Bu etkinliklerde oyunlara özel promokodlar kazanabilir, farklı yarışmalara katılıp kazanarak keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Tavada top sektirme, oyunlarla ilgili soru cevap, sesinden eşyayı tahmin etme gibi bir çok ufak etkinliğin yer alacağı OBT Oyun ve Espor Festivali’nin hangi şehirde olduğunu öğrenmek için web sitesinin ana sayfasını ve sosyal mecraları takip etmeyi unutmayın!

ÖDÜLLER

OBT Oyun ve Espor Festivali alanında hem turnuvalarda hem de etkinliklerde onlarca hediye ve ödül katılımcıları bekliyor. Turnuvalarda başarı gösterenler oyunların promokodlarını ve sponsor firmaların ürünlerini kazanırken mini etkinliklerde farklı hediyeleri elde etmek için yarışmak gerekiyor. Ayrıca festival alanına stand açan firmaların kendi aktivitelerinde de özel ödüller katılımcıları bekliyor!

ÜCRETSİZ OYUN VE SINIRSIZ EĞLENCE

Oyun Başlasın Türkiye Oyun ve Espor Festivali alanlarına giriş tamamen ücretsiz. Turnuva katılımları için doldurulacak ufak bir form ile yerini ayırtan katılımcılar, etkinlik alanındaki aktivitelerden sınırsız şekilde ve ücretsiz olarak faydalanabiliyor. Sponsorların yapacağı aktivitelerle birlikte OBT Oyun ve Espor Festivali, gençlere ücretsiz oyun ve sınırsız eğlence sunuyor!