Oyun Başlasın Türkiye, Markalar ile Oyuncuları Buluşturuyor

OBT-oyun-baslasin-turkiye-markalar-ile-oyunculari-bulusturuyor

Oyun Başlasın Türkiye (OBT) yaptığı offline ve online etkinlikler ile markalara oyun dünyasında yer vererek birçok oyuncu ile buluşturmaya devam ediyor.

Esporun ve oyun dünyasının gelişmesiyle birlikte markaların bu sektörlerde yer alması artık önemli bir adım olarak karşımıza çıkıyor. Birçok marka oyun ve espor dünyasına yatırım yaparak adından söz ettirmeye devam ediyor. OBT ise bu zamana kadar yaptığı offline ve online turnuva serileri ile birçok sayıdaki oyuncuyu markalar ile buluşturuyor. Bu sayede markalar hem bu eğlenceli etkinliklerde oyuncularla buluşarak hem de adından söz ettirerek oyun dünyasında kendilerine yeni bir yol çizebiliyorlar.

İlk offline etkinliğini Ankara’da gerçekleştiren OBT, SteelSeries sponsorluğunda dereceye giren oyunculara oyun mouse’u, klavyesi ve kulaklığı gibi birçok ödül vermişti. Yaptığı tasarımlar ile oyun dünyasının vazgeçilmez isimlerinden olan SteelSeries bu sayede oyuncuların yanında olarak onları motive etmişti. Aynı zamanda Ankara’da oyun dünyasının farklı kategorilerinde gözde olan birçok marka da yer alıyordu. Bu markalar arasında Razer Gold, Monster Notebook, PUBG Mobile ve Dlive yer aldı. Oyuncular bu sponsorluklar sayesinde de tamamen ücretsiz olan Oyun Başlasın Türkiye etkinliğinden birçok konuda mutlu olarak ayrıldılar.

Markalara Yeni Turnuvalarda Yer Alma Fırsatı

Son dönemde birçok markanın yer almak ve adını söz ettirmek istediği oyun dünyasında OBT, markalara yeni kapılar açıyor. Tamamen ücretsiz olan etkinliklerde oyunculara keyifli zamanlar geçirtmek ve aynı zamanda markaları da oyuncularla buluşturmak için birçok fırsat sunan OBT’nin yakın zamanda devam edecek. Bu online turnuvalar sayesinde markalar, oyuncuların yanında olup onları mücadelelerinde desteklerken aynı zamanda oyun dünyasında kendilerine bir yer edinebilecekler.

Birçok oyuncunun kaydolduğu ve canlı yayınlarda yoğun izleyici talebi görülen OBT Online Turnuva Serisi 2020 yakın zamanda devam etmeye hazırlanıyor. Turnuva detayları ve yeni turnuva duyuruları için OBT’nin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir