OBT Online Turnuvalar Serisi 2020 Devam Edecek

OBT-obt-online-turnuvalar-serisi-2020-devam-edecek

Gaming in Turkey, United.ad ve COLESPN tarafından düzenlenen OBT Online Turnuvalar Serisi oyuncularla buluşmaya devam edecek. 22 Mart Pazar günü gerçekleşen ilk online turnuvada toplam 100 oyuncu ile PUBG Mobile oynandı. Gelecek online turnuvalarda ise yeni oyunların eklenip eklenmeyeceği şimdiden merak konusu!

Oyun Başlasın Türkiye’nin ilk offline etkinliği geçtiğimiz sene Ankara’da gerçekleşmişti. Her yaştan birçok oyuncunun katılımıyla birlikte, birçok etkinliğe imza atılmıştı. Oyun dünyasının sevilen isimleri, etkinliğin atmosferine renk katarak oyuncularla buluşmuştu. 2020 yılının OBT etkinlikleri ise oyuncularla online turnuva serileri ile oyuncularla buluşmaya devam ediyor. Turnuvaların tümü oyuncuları online olarak bir araya getirecek.

Birçok online turnuvadan düzenlenen özel turnuva sistemleri ile kendini ayıran OBT Online Turnuvaları, oyuncuların kendilerini kanıtlamaları için yeni etkinlikler planlamaya devam ediyor. İlk online turnuvada oyuncular her maçta öldürme sayıları başına 7 puan almışlardı. Bu tür sistemler ile rekabetin dengesini değiştiren ve izleyenlere nefes kesen anlar yaşatan OBT’nin başarılarının devamını getirmesi bekleniyor.

Toplamda 3 maç üzerinden oynanan maçlar, Dlive üzerinden canlı yayın ile izleyicilerle paylaşıldı. Birçok izleyici, destekledikleri takımların bu şekilde yanında oldu. 3 maçın sonunda puanları toplanarak, canlı yayında açıklanan oyuncular arasından ilk üçe giren oyunculara sırasıyla 250, 150 ve 75 TL değerinde UC ödülü dağıtıldı.

Yeni Online Turnuvalar Yakında!

Oyunculara keyifli anlar yaşatan ve izleyicilere nefes kesen maçlar sunan OBT Online Turnuvalar serisi yakında 2.turnuvası ile yeniden keyif dolu anlara imza atacak. Daha fazla oyuncu kitlesine ulaşmak isteyen ve birçok ödül dağıtan turnuvanın devamı büyük heyecanla bekleniyor. Oyun konusunda değişiklik yapılıp yapılmayacağı henüz belli olmasa da farklı sponsorların ödüller konusunda ön plana çıkması bekleniyor.

Yeni turnuvalardan herkesten önce haberdar olmak ve yerinizi kapmak için Oyun Başlasın Türkiye’nin sosyal medya hesaplarını ve internet sitesindeki duyuruları takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir